Maszyny Inspekt Duo, Blue i Table

Zanim meble trafią do naszych domów i firm, każdy rzetelny producent, któremu zależy na najwyższej jakości oferowanych produktów, powinien wykonać specjalne pomiary wytrzymałości mebli. Umożliwiają je jedynie specjalistyczne maszyny wytrzymałościowe do badania trwałości mebli. Maszyny wytrzymałościowe różnią się między sobą specyfikacją techniczną i stopniem zaawansowania, a przede wszystkim udźwigiem, który może wahać się w granicach od 100 N (przy testach w skali mikro) do 2000 kN. W tym artykule przedstawimy pokrótce trzy maszyny Inspekt, które uchodzą na rynku za jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie i sprawdzonych produktów.

Maszyny Inspekt Duo

Jeśli chodzi o maszyny wytrzymałościowe Inspekt Duo, możemy mówić przede wszystkim o uniwersalności i prostej konstrukcji. Urządzenie zostało zaprojektowana z myślą o powtarzalności formuł przeprowadzanych testów i ułatwia ono niezłożone aplikacje. Dodatkowym atutem maszyny Inspekt Duo jest bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jej wydajności i możliwości. Ta konstrukcja charakteryzuje się również uniwersalnym systemem mocowania, który dodatkowo ułatwia przeprowadzenie badań w różnych układach obciążania. Właśnie dlatego maszyna ta często wykorzystywana jest do wykonywania pomiarów w działach kontroli jakości. Sterowanie nią nie wymaga komputera, a kontroler z wyświetlaczem umożliwia przyłączenie różnych ogniw siły i ekstensometru. Udźwig maszyny wytrzymałościowej do mebli Inspekt Duo wynosi 5-10 kN.

Inspekt table 50-250 kN

Zapytaj o produkt

Inspekt table 5-50 kN

Zapytaj o produkt

Inspekt blue 20-30 kN

Zapytaj o produkt

Inspekt duo 5-10 kN

Zapytaj o produkt

Maszyny Inspekt Blue

Ta kompaktowa konstrukcja o udźwigu do 30 kN pozwala na wykonywanie pomiarów wytrzymałości kompozytów, drewna i metali o niewielkim przekroju ze znormalizowaną prędkością. Urządzenie dostępne jest w atrakcyjnej cenie i zapewnia kompleksowe możliwości badawcze dla tego rodzaju urządzeń. Sterowanie odbywa się za pomocą oprogramowania LabMaster. Solidna konstrukcja, szybki układ sterowania, duża rozdzielczość pomiaru oraz system montażu uchwytów umożliwiający użytkowanie już posiadanego oprzyrządowania sprawiają, że maszyna ta jest powszechnie stosowana w ramach przeprowadzania kontroli jakości.

Maszyny Inspekt Table

Niektóre maszyny wytrzymałościowe do mebli, takie jak Inspekt Table, oferują jeszcze wyższy stopień zaawansowania oraz większy udźwig, nawet rzędu 250 kN. Maszyny Inspekt Table złożone są z komponentów najwyższej jakości i zapewniają całkowitą niezawodność w zakresie swoich pomiarów, dlatego wykorzystywane są między innymi w laboratoriach, instytutach badawczych oraz w szeroko pojętej branży przemysłowej. Maszyny wytrzymałościowe do mebli Inspekt Table to najmocniejsze dostępne na rynku maszyny stołowe o udźwigu pozwalającym na badanie trwałości mebli, a ich duża przestrzeń pomiarowa zapewnia komfort użytkowania.
Napisz do nas!
Nasza siedziba

ul. Poznańska 104, Skórzewo, 60-185 Poznań